Nog meer bessen plukken

We plukten dit jaar al rode bessen, maar blauwe bessen blijven toch wel favoriet! We ontdekten nog een nieuwe zelfpluktuin met blauwe bessen: Bogaertsheide.

En het mag gezegd zijnde: Dit was de leukste zelfpluktuin waar we tot nu toe plukten. Bij aankomst meld je je aan de kassa. Emmertjes met een (afbreekbaar!) zakje in staan al klaar. De struiken staan mooi in rijen dus geen gewroet tussen de strijken. Op het bord staat aangegeven welke struiken al rijp zijn. De bessen zijn mooi en groot! Na al het plukplezier meld je je terug aan bij de kassa en word het zakje simpel uit het emmertje getild en gewogen. De bessen moeten dus niet van het ene recipiënt in het andere gegoten worden, wat de kans op geblutste bessen verkleind. Je mag de bessen in datzelfde zakje mee naar huis nemen. Handig! Hier gaan we nog terugkomen!

We plukten een mooie buit bij elkaar. Maar liefst 1,2kg, die trouwens dezelfde dag al opgegeten was. Had ik al gezegd dat wij graag blauwe bessen lusten?

IMG_2300IMG_2305IMG_2621
IMG_2309

Een gedachte over “Nog meer bessen plukken

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.