De afgelopen week waren er heel veel, maar ook zeer uitgebreide denkpistes te vinden op het internet. Denkpistes die me gelijk geven en ongelijk geven. Meer omgekeerd dan anders. Logisch, aangezien er theoretisch gezien nog drie andere mogelijke mollen waren. Het meest intrigerende was toch die telefoonnummer die blijkbaar ooit in Man Bijt Hond geweest was. Als je ernaar belde kreeg je wat gefluit op een voicemail. Toch niet zo alledaags denk ik dan. Aan welke mogelijke mol dit te linken valt is me nog niet duidelijk.
Vandaag werd in de eerste opdracht duidelijk dat we blijkbaar met vier mollen in het spel zaten. Allemaal hadden ze wel op een manier hun tijd kunnen vertragen. Pascale door uit een boot te vallen. Pieter die heel nonchalant ringen werpt. Baha die heel snel wil stoppen op de fiets en dan nog Lloyd die heel toevallig zijn fietsketting moet terugleggen. Maar voor de mol was het “close, but no cigar” want de opdracht was geslaagd.
Als er iets te kiezen valt in de mol, is de kans groot dat de mol weet wat je het beste kan kiezen. Die tweede opdracht is denk ik voor de mol geen fijne opdracht. Pascale denkt hier drie maal haar medekandidaten foutief in te schatten. De anderen doen braafjes mee met die inschatting. Weinig duidelijke mol-acties denk ik dan. Zelfs in mijn Pascale-tunnel.
Tijdens het duel tussen Lloyd en Baha waren ze beide zeer gehaast om antwoorden te geven, al was Lloyd iets minder gehaast dan Baha. Niet abnormaal bij een dergelijk spelletje. Maar een mol wil hier toch geld zien wegtikken? Geen ander beeld in dat andere duel. Ik denk dat de mol absoluut in het finaleduel wil terechtkomen. Het lijkt mij een te grote opportuniteit om veel geld te laten wegtikken aan een verschroeiend tempo. Maar dat wil nog niet zeggen dat het hem of haar lukt in dat duel te geraken.
Het werd heel duidelijk in de auto dat het spel in de kleren kruipt, behalve voor Baha die tijd had voor mopjes. Niemand gunt elkaar iets. Niet raar in deze fase! Er hangt dan ook een plaats in de finale vanaf. Mijn mol viel voor de zoveelste keer af. Wie het nu is? Geen idee! Maar als ik volg wat ik hiervoor gezegd heb, dan moet ik Lloyd zeggen. Maar wederom heb ik er geen idee van!